Apoštolská církev Hosana je společenství obyčejných lidí, kteří osobně poznali neobyčejného Boha. Chceme pomáhat člověku najít naději a smysl pro svůj život. Podporujeme ho v osobním růstu, aby mohl rozvíjet své povolání, dovednosti, obdarování a naplnit Boží plán. Přáli bychom si, aby se takový člověk sám stal nadějí pro druhé lidi.

Stejně jako každá organizace i my máme své vedoucí.

Pavel Vašát, pastor

Pavel je ženatý s manželkou Hankou, se kterou vychovali 2 dospělé dcery, a díky nim si užívá 4 vnoučata. Jako duchovní Apoštolské církve pracuje od roku 2004. Pavel má rád svou rodinu, výlety a rád zpívá a hraje na kytaru.

Mgr. David Láník, zástupce pastora

David je ženatý s manželkou Martinou a vychovávají 3 děti: Arnošta, Kristinu a Sáru. Vystudoval pastoračně sociální práci a aplikovanou etiku. Více jak deset let pracuje se závislými lidmi v organizaci Teen Challenge. Má rád jízdu na kole, hru na bicí, svou rodinu a lidi.

Bc. Petr Král, starší sboru

Petr je ženatý s manželkou Vlaďkou. Vychovali dvě děti a již si užívá 4 vnoučata. Petr je ředitelem střediska pro závislé Teen Challenge Šluknov od roku 1996. Petr rád jezdí na kole a hraje na kytaru.

Jan Šimek, sr. , starší sboru

Jan je ženatý s Petrou a má čtyři děti. Je dlouholetým podnikatelem a v současné době je majitelem kavárny Hosana Café. Jan rád jezdí na kole, běhá a hraje fotbal.

Pokud Vás zajímá historie vzniku našeho společenství , naleznete jí níže…

[timeline-express]

NEPŘEHLÉDNĚTE NÁŠ YOUTUBE KANÁL A STRÁNKU NA FACEBOOKU