Welcome Tag Cloud in vector format
Jsme potěšeni, že jste zavítali na naše stránky. Na této stránce naleznete bližší informace o možnostech, jak s námi setkat či zapojit do naší církve.
Pavel Vašát
1. pastor

Kafíčko s pastorem

Pokud u nás nikoho neznáte a je pro Vás těžké přijít do neznámého prostředí, nabízíme Vám setkání. Pastor nebo některý z jeho pomocníků s Vámi rád posedí a popovídá si třeba u dobré kávy v kavárně Hosana Cafe, která je ve stejné budově jako naše církev.

Zadáním e-mailové adresy, souhlasíte se zásadami o ochraně osobních údajů.

První návštěva církve

Jestli jste nikdy v církvi nebyli, pravděpodobně máte spoustu otázek. Kam mám přijít, co si mám vzít na sebe, co tam budu dělat apod.

Každou neděli od 09:00 můžete přijít do budovy HOSANA CENTRUM. V přízemí se nachází Hosana café a v prvním patře je Apoštolská církev HOSANA. Zde od 10:00 do 11:30 probíhá shromáždění. Skrze inspirující hudbu, praktická kázání můžete nalézt naději pro svůj život. Nezáleží na tom, zda jste věřící, hledající, ateista či agnostik. Každý člověk se může osobně setkat s Bohem, budovat vztahy s ostatními a rozvíjet se v osobním životě.

Za budovou HOSANA CENTRUM máme vlastní parkoviště. Vedle budovy můžete také nalézt velké městské parkoviště s kapacitou několika desítek vozů. O místa k parkování nouze není.

Přijďte v tom, co Vám je pohodlné a co běžně nosíte.

Nebojte se, peníze si s sebou vůbec brát nemusíte, protože žádné vstupné ani příspěvek nepožadujeme. Součástí nedělních shromáždění jsou sice tak zvané sbírky, ale ty jsou vždy dobrovolné.

biblické základy

Biblické učení vede k hlubšímu poznání Boha a sama sebe. Je určeno k tomu, aby formovalo naše myšlení, cítění a vůli.

Křest

Pokud sami dojdete k rozhodnutí, že chcete být pokřtěny, budeme velice potěšeni. Křest každého člověka, nejen v našem sboru, je vždy důvodem k radosti. 

NEPŘEHLÉDNĚTE NÁŠ YOUTUBE KANÁL A STRÁNKU NA FACEBOOKU